ANKARA HABERLERİ

EGO’dan dev satış

Murat YILMAZ
20.06.2017 - 14:26Son Güncelleme :

Büyükşehir Belediyesi, Mamak’ta EGO 3. Bölge Müdürlüğü’nün bulunduğu 145 bin 290 metrekarelik üç ayrı arsayı toplam 214 milyon TL’lik tahmini bedelle satışa çıkardı.

Murat YILMAZ

Yüzölçümleri toplamda 145 bin metrekare olan araziler, 4 Nisan’da üç ayrı oturumdaki ihalede kapalı teklif artırma usulü ile satılacak. İmar planlarında konut+ticaret olarak belirtilen parsellerde emsal ise 2 olarak belirlendi. Arsalarda bina yüksekliği yapılaşma izni de serbest bırakıldı. Gayrimenkullerin ihaleleri 4 Temmuz’da EGO Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek. EGO 3. Bölge Müdürlüğü arazileriyle ilgili satış kararı, Büyükşehir Belediye Meclisi’nim Mart ayındaki oturumlarında oy çokluğuyla kabul alınmıştı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden EGO’dan dev satış hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Haziran 2017 tarihinde saat 14 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça EGO’dan dev satış haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı