Ege Haberleri

  Eğlencenin adresi Marmaris

  Doğuş Esat BERME / MARMARİS, (DHA)
  30.07.2012 - 11:05 | Son Güncelleme:

  Muğla’nın Marmaris İlçesi doğal dokusunun yanı sıra eğlence hayatıyla da ilçeye gelen yerli ve yabancı turistleri büyülüyor.


  İlçenin tarihi dokulu 300 metre uzunluğundaki barlar sokağı, toplam 112 gece kulübü ile her gece on binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Unutulmaz anlar yaşayan turistler renkli görüntüler sergiliyor.
  Marmaris'te gündüzleri deniz kum ve güneşin tadını çıkartan yerli ve yabancı turistler gece yarısından sonra da barlar sokağına akın ediyor. Sabahın ilk saatlerine kadar gönüllerince eğlenen turistler günün ilk ışıklarıyla otellerine dönüyor. Ünlü Barlar Sokağı'nda bulunan 112 gece kulübünün çalışanları da turist çekmek için çeşitli animasyonlara başvuruyor. Mekanlar ateş şovları ve seksi dansçı kadınların gösterileriyle renkleniyor.
  İlçedeki Uzunyalı Sahili'nde iki yıl önce yapılan müzik kısıtlaması nedeniyle daha da kalabalık hale gelen Barlar Sokağı'nı her gece yaklaşık 30 bin turist ziyaret ediyor. Uzunyalı'da müziğin gece yarısı kesilmesinin ardından gruplar halinde Barlar Sokağı'na gelen turistler sabahın ilk ışıklarına kadar alkol alıp dans ediyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı