Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Eğlence yeri

  Çetin AYDIN/İSTANBUL
  12 Ocak 2015 - 10:30Son Güncelleme : 12 Ocak 2015 - 10:37

  ORGANİZE Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, son dönemde cinayet, yaralama ve silahlı kavgaların yaşandığı 3 bara operasyon düzenledi. Operasyonlarda aranan 8 kişi yakalandı. İki pompalı tüfek, 4 tabanca, pala ve çok sayıda mermi ele geçirildi. Aralık ayında D'lüx Nişantaşı'nın önünde çatışma yaşanmış ve 1 kişi hayatını kaybetmişti.

  Eğlence yeriOrganize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, cinayet olayının yaşandığı D’lüx Nişantaşı, adam yaralama ve silahlı kavgaların yaşandığı İmza ve Sobe adlı barlara eş zamanlı baskın yaptı. D’lüx Nişantaşı’nda yapılan aramada 1’i ruhsatlı 4 tabanca, 40 mermi, 2 pompalı tüfek ve 1 kuru sıkı tabanca bulundu.

  Eğlence yeri GECE KULÜBÜNÜ KURŞUNLADILAR: 1 ÖLÜ

  İmza’da ofiste 100 mermi, 1 pala, bir müşterinin cebinden 10 adet mermi çıktı. Sobe’de ise uyuşturucu ve adam yaralamadan aranan 3 kişi yakalandı. Barlarda silahlarla ilgili 5 kişi de gözaltına alındı. Barlara sigara içme, geç kapatılma ve kaçak işçi çalıştırmaktan da idari işlem yapıldı.

  Eğlence yeri

  KURŞUN YAĞMURUNA TUTMUŞLARDI

  Geçtiğimiz yıl Aralık ayında, Valikonağı Caddesi’ndeki D’Lüx Nişantaşı adlı eğlence kulübüne üzerlerindeki tabancayla girmek isteyen 4 kişi ile bar görevlileri arasında çatışma çıkmıştı. Vedat Topçu’nun hayatını kaybettiği olayda Baycan Ş. ve İhsan Ç. de yaralanmıştı. Olaya karıştığı tespit edilen E.E., D.G.ve A.Ö. operasyonla yakalanmıştı.

  Eğlence yeri

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı