"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Eğlence Adası’na yıldızlı açılış

Azeri asıllı işadamı Mübariz Mansimov’un sahibi olduğu Palmali Grup bünyesinde hizmet veren Yalıkavak’taki Eğlence Adası Palmarina, yaza merhaba partisiyle açıldı.

Ajda Pekkan ile Rusya’nın ünlü tenorlarından Nikolai Baskov’un şarkılarıyla renk kattığı açılışa “Avatar” filminin başrol oyuncusu Zoe Saldana’nın yanı sıra Rus milyarder ve Mardan Palace’ın sahibi Telman İsmailov da katıldı.
Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve Doğuş Holding’in sahibi Ferit Şahenk’in de aralarında olduğu iş dünyasının ünlü isimleri açılışta hazır bulunurken, Billionaire Club’da devam eden eğlence geç saatlere kadar sürdü.

İtalyan işi

Çiğdem Kayalı ile İstanbul Motor Piston’un ortaklarından Mehmet Dereli’nin aşk yaşadığını ilk bu köşede okumuştunuz. İkili geçtiğimiz aylarda ise dostça yollarını ayırmıştı. Kayalı, geçen hafta sonu genç bir beyle Arnavutköy’deki Vira Vira adlı balıkçıdan çıkarken objektife takıldı. Telefonla konuştuğum Çiğdem Kayalı, arkadaşının
İtalyan ve adının Eduardo olduğunu söyledi.

OĞLUYLA ÇAPKINLIKTA

Ivana Sert’le boşanma davaları süren Yurdal Sert, çapkınlıkta hız kesmiyor. Hemen her gün farklı bir güzelle görüntülenen Yurdal Sert, önceki gün de oğlu Ateş’le birlikte tatil yaptıkları Bodrum’da görüntülendi. Baba-oğul tekneyle Bodrum koylarını gezerken teknedeki kadınlar dikkat çekti.

MAÇA KIZI

Melis Murathanoğlu, Mehmet Ali Ersoy’dan boşandıktan sonra Kerevitaş’ın sahibi Osman Merzeci ile flört etmeye başlamıştı. Sevgililer yazın gelmesiyle birlikte soluğu Bodrum’da aldı. Melis Murathanoğlu, önceki gün Türkbükü’ndeki Maça Kızı Otel’in plajında görüntülendi. Gazetecilerin fotoğraflarını çektiğini fark eden Murathanoğlu uzun süre şezlongundan kalkmadı.

Sanatın kıralı

Yaz aylarında Bodrum’da açtıkları şubeleriyle sanatı tatilcilerin ayağına götüren Toprak Sanat Galerisi’nin sahipleri Cengiz-Ayfer Toprak Karavan, Bodrum Konacık’ta açılan Fatih Kıral Mobilya’nın içindeki yeni adresine taşındı. İstanbul’dan sonra ikinci mağazasını Bodrum’da açan Brand Home By Fatih Provans Mobilya’nın da hizmete girdiği açılışa, iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı. Toprak Sanat Galerisi’ne ait tabloların sergilendiği mağaza yaz boyunca ünlü ressamların eserlerinden oluşan sergilere ev sahipliği yapacak.

GECE KUŞU

La Maison Bodrum’da

Bir İstanbul Klasiği olan Beşiktaş, Çırağan’daki La Maison Otel, Bodrum Yalıkavak’ta şube açtı. La Maison’un ortakları Turgay Kıran ve Deniz Anapa’nın ev sahipliğini yaptığı bir açılış davetiyle hizmete giren Yalıkavak La Maison, 16 odanın yanı sıra restoran, havuz ve plajıyla tatilcilere butik hizmet sunacak.

X