BİTLİS HABERLERİ

Eğitime Destek Olan Başkan Gürsoy’a Teşekkür Ziyareti

IHA
26.10.2015 - 16:50Son Güncelleme :

BAŞKAN NECATİ GÜRSOY'DAN EĞİTİM CAMİASINA DESTEK

IHA

Bitlis’in Adilcevaz Şehit Mehmet Ali Erçetin İlkokulu Müdürü Serhat Boz ve görevli personeli Necip Subaşı, eğitime verdiği katkı ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Necati Gürsoy’u makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Necati Gürsoy, eğitim öğretim kalitesinin arttırılması için desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi. Başkan Gürsoy, eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını ifade ederek, “Adilcevaz Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden beri eğitim camiasının hep yanında olduk. Okullarımızda ne tür sıkıntılar varsa gelen talepler doğrultusunda elimizden gelen desteği vermeye çalıştık. İnşallah bundan sonra da ilçemizde bulunan eğitim kurumlarına katkı sağlamaya devam edeceğiz. Öğrencilerimizin daha kaliteli eğitim almalarına katkı sunduysak ne mutlu bizlere. İnşallah eğitim camiasına vereceğimiz desteklerle ilçemizdeki hiçbir okulumuzda sıkıntı kalmayacak” dedi.
Müdür Serhat Boz ise, okullarına verdiği destek ve katkılarından dolayı Gürsoy’u makamında ziyaret ettiklerini belirterek, “Başkanımız okulumuzun ihtiyaçlarını gidererek bizlere çok büyük bir katkı sağladı. Değerli başkanımıza okulumuza yapmış olduğu katkılardan dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Eğitime Destek Olan Başkan Gürsoy’a Teşekkür Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eğitime Destek Olan Başkan Gürsoy’a Teşekkür Ziyareti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı