ESKİŞEHİR HABERLERİ

Eğitimcilere Atık Pil Eğitimi

IHA
19.10.2015 - 11:49Son Güncelleme :

ESKİŞEHİR’DE, ATIK PİL KONUSUNDA BİR EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

IHA

Eskişehir’de, atık pil konusunda bir eğitim semineri düzenlendi.
“Eğiticilerin Eğitimi” konulu seminer, Tepebaşı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve atık pillerin toplanması ve bertarafı konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca yetkilendirilmiş tek kuruluş olan Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) ortaklaşa düzenlendi.
Yetkililer, atık pil toplama hususunda en çok verimin okullardan alındığı düşünülerse, atık pillerin toplanmasında sürekliliğin sağlanması için ilk önce eğiticilerin eğitilmesi gerektiğini bildirdi.
Bu amaçla Tepebaşı Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen eğitimde, TAP Derneği Proje Sorumlusu Seyhan Öz Ulucan, eğiticileri atık piller konusunda ve her yıl olduğu gibi 2015-2016 eğitim döneminde de yapılması planlanan Ödüllü Atık Pil Toplama Yarışması hakkında bilgilendirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Eğitimcilere Atık Pil Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 11 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eğitimcilere Atık Pil Eğitimi haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:16
 • Guneş
  08:02
 • Öğle
  13:02
 • İkindi
  15:27
 • Akşam
  17:41
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı