SAKARYA HABERLERİ

Eğitimci Yazar Abdullah Çelik’in Onuruna Yemek Verildi

IHA
27.10.2015 - 12:37Son Güncelleme :

SAKARYA VALİSİ HÜSEYİN AVNİ COŞ, EĞİTİMCİ YAZAR ABDULLAH ÇELİK'E GECE SONUNDA PLAKET VERDİ.

IHA

Sakarya’da yıllardır eğitimcilik ve yazarlık yapan Abdullah Çelik için onur yemeği düzenledi.
Sakarya’da yıllardır eğitimcilik ve yazarlık yapan ve hala yerel yayın yapan Yenigün Gazetesinde köşe yazarlığı yapan Abdullah Çelik onuruna yemek düzenlendi. Gerçekleşen yemeğe başta Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uzm. Dr. Aydın Sarı, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe ve davetliler katıldı.
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş yaptığı konuşmada, “Uzun senelerdir eğitime ve basına verdiği destekten dolayı hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Yakın tarihte hakim bir kişi. İbret alınacak bir kişi” dedi. Hoş sohbet ortamında geçen onur yemeği sonrasında Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Abdullah Çelik’e plaket verirken, Çelik ise Vali Hüseyin Avni Coş’a teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Eğitimci Yazar Abdullah Çelik’in Onuruna Yemek Verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 12 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eğitimci Yazar Abdullah Çelik’in Onuruna Yemek Verildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı