ANKARA HABERLERİ

Eğitimci sağlıklı iletişim kurmalı

Hürriyet Haber
07.09.2012 - 00:00Son Güncelleme :

ANKARA Valisi Alaaddin Yüksel, yeni eğitim öğretim yılı hazırlıkları sürecinde yürütülmekte olan çalışmalara ilişkin İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden bilgi aldı.

Hürriyet Haber

ANKARA Valisi Alaaddin Yüksel, yeni eğitim öğretim yılı hazırlıkları sürecinde yürütülmekte olan çalışmalara ilişkin İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden bilgi aldı. 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıkları hakkında brifing sunan Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, 4+4+4 kesintisiz eğitim sisteminin uygulanmaya başlanacağı yeni eğitim öğretim yılında, Ankara’nın genel olarak sorunsuz bir yıl geçireceğini ifade ederek uygulama esaslarına dair bilgiler verdi.

Özen gösterilmeli

Yeni eğitim öğretim sisteminin ortaya çıkabilecek sorun ve çözüm yollarının tüm paydaşlarıyla işbirliği içerisinde bulunulması gerektiğini ifade eden Yüksel tüm eğitim yöneticilerinin Ankara’da üzerine düşen görevi layıkıyla yapacağına olan inancını dile getirdi. Vali Yüksel, “Eğitim yöneticilerinin, öğretmen, öğrenci, veli ve çevre halkıyla sağlıklı iletişim kurmaları, günlük çatışmalardan uzak durmaları yurttaşlarımızın okullara sahip çıkma bilincinin gelişmesine olumlu katkı sağlayacak. Bu nedenle her kademedeki yönetici, Türkiye Cumhuriyeti yurttaşlarına saygılı, dengeli ve en kaliteli hizmeti sunmakta yükümlü olduğu hususunu unutmadan her türlü özeni göstermeli” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Eğitimci sağlıklı iletişim kurmalı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Eylül 2012 tarihinde saat 00 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eğitimci sağlıklı iletişim kurmalı haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

19 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:12
 • Guneş
  07:59
 • Öğle
  12:57
 • İkindi
  15:19
 • Akşam
  17:34
 • Yatsı
  19:09
Sayfa Başı