GeriEğitim Üniversite tanıtım günleri başlıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üniversite tanıtım günleri başlıyor

Üniversite tanıtım günleri başlıyor
refid:28260091 ilişkili resim dosyası

Antalya Kaleiçi Rotary Kulübü’nün, Antalya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü katkı ve desteğiyle 14 yıldır başarıyla düzenlediği Yüksek Öğretim Tanıtım ve Eğitim Günleri’nin 15’incisi bu yıl 19-21 Mart tarihlerinde yine Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi’nde yapılacak.

Antalya Kaleiçi Rotary Kulübü Yüksek Öğretim Tanıtım ve Eğitim Günleri Komite Başkanı Mesut Özderin, etkinlikle ilgili çalışmaların yoğun şekilde devam ettiğini, bu güne kadar 60 devlet, vakıf ve yurt dışı üniversite ile katılım konusunda anlaşma ve sözleşmelerin yapıldığını söyledi. Mesut Özderin, Antalya Valiliği’nden ortaöğretim 11-12 sınıf öğrencilerinin rehber öğretmenler eşliğinde etkinliğe katılmaları konusunda onay alındığını, katalog, afiş ve broşür basımlarının tamamlanmak üzere olduğunu belirtti.

Komite Başkanı Özderin, etkinliği sadece Antalya’dan değil, çevre ve komşu iller Burdur, Isparta, Afyonkarahisar, Denizli ve Muğla’dan da öğrencilerin ziyaret ettiğini, düzenlenen konferansları dinlediğini belirtti. Özderin, katılımcı üniversitelerin yetkilileri ile yüz yüze görüşme olanağı sağladıklarını vurgulayarak, bu yıl da etkinliği geçen yılki gibi 40-45 bin öğrencinin ziyaret etmesini beklediklerini belirtti. Mesut Özderin, branşında Türkiye’de 1 numara olan bu etkinliğe katkı ve destekte bulunan bütün resmi kurumlara şimdiden minnettar olduklarını söyledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle