GeriEğitim Trabzon uluslararası liseler hentbol şampiyonasına ev sahipliği yapacak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Trabzon uluslararası liseler hentbol şampiyonasına ev sahipliği yapacak

“2014 Uluslararası Liseler Hentbol Turnuvası” Trabzon’da yapılacak. Yarışmaya 24 ülkeden bayan ve erkek takımlar katılacak.

Turnuva öncesi Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkanı Ayhan Pala ve ISF (Uluslararası Okul Sporları) Genel Sekreteri Jan Coolen basın toplantısı düzenledi. Türkiye Okul Sporları Federasyon Başkanı Ayhan Pala, Trabzon’u okul sporlarının kalbi haline getireceklerini belirtti. Pala etkinliğin Trabzon’a katkısından bahsederek şöyle konuştu:

Türkiye Okul Sporları Federasyon Başkanı Ayhan Pala, Trabzon’u okul sporlarının kalbi haline getireceklerini belirterek, "Liselerarası hentbol şampiyonasını Trabzon’da yapacağımız için çok mutluyuz. ISF heyetine tesislerimizi gezdirdik ve fazlasıyla memnun kaldılar. Bu organizasyonun ardından Trabzon’a daha birçok önemli organizasyon getirmeyi planlıyoruz" dedi. ISF Genel Sekreteri Coolen ise, Türkiye ve Trabzon’un son dönemde önemli organizasyonların altından başarılı bir şekilde kalktığını anlattı, "Trabzon’da birçok farklı spor salonu var ve organizasyon için gerekli her şey burada mevcut. 2014 ISF Liselerarası Hentbol Turnuvası’nı bu şehir rahatlıkla yapar."


Yorumları Göster
Yorumları Gizle