GeriEğitim Tabloyla çocukların umutları yeşerecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tabloyla çocukların umutları yeşerecek

Pek çok insanın emeğiyle hazırlanan bir tablo, ilkokula bağışlandı. 23 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında Mersinliler tarafından ‘Bir Tablo Bin Fırça’ projesi olarak hazırlanan tablonun çocukların umutlarını yeşertmesi amaçlanıyor.

Tabloyla çocukların umutları yeşerecek

Etkinlik, her yaş grubundan insanın katılımıyla gerçekleşti. Nuit Reklam Ajansı’nın yönettiği projenin sanat yönetmenliğini, ressam Cemil Özçelik yaptı. ‘Bir Tablo Bin Fırça’ projesi yediden yetmişe bir çok sanat severin gönlünde taht kurdu. Proje bitiminde tablonun bağışlanacağı duyurusuna bir çok talep geldi. Bunlardan biri olan Musalı Veli Haşim Çiftçi İlkokulu, tablonun sahibi oldu. Çocukların hayallerini ve umutlarını yansıtan bin fırçalık bu tablo, yine çocukların umutların yeşertecek noktada yerini aldı.

Musalı Veli Haşim Çiftçi İlkokulu’nu temsilen tabloyu teslim alan okul müdürü Kenan Sar, böylesi bir dayanışmanın verdiği mutluluğu dile getirdi. Çocuklar adına birlikteliğin ve paylaşmanın önemini belirterek, emeğe ve sanata olan desteği olanlara da teşekkür etti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle