GeriEğitim Scott Slovic ve Serpil Oppermann üniversitelilerle buluşacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Scott Slovic ve Serpil Oppermann üniversitelilerle buluşacak

Prof. Dr. Scott Slovic ile Serpil Opperman ‘Edebiyat ve Çevreci Eleştiri’ başlıklı etkinlikte İstanbul’da üniversite öğrencileriyle bir araya gelecek.

Scott Slovic ve Serpil Oppermann üniversitelilerle buluşacak

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü, her yıl geleneksel olarak düzenlediği"VIATALKS" çalıştayında, bu yıl dünya çapında tanınmış iki ünlü kuramcı akademisyeni ağırlıyor. Amerika’da bulunan Idaho Üniversitesi’nden Prof. Dr. Scott Slovic ile Hacettepe Üniversitesi’nden Prof. Dr. Serpil Oppermann konuk olacağı iki günlük çalıştayda, "Literature and Ecocriticism" yani "Edebiyat ve Çevreci Eleştiri" konuşulacak.

30-31 Mart tarihlerinde 9.00-18.00 saatleri arasında, İKÜ’nün Ataköy yerleşkesinde bulunan Prof. Dr. Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleşecek organizasyonda ayrıca Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü’nden Doç. Dr. Işıl Baş ile İKÜ İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı yazar, şair Prof. Dr. Yusuf Eradam da konuşmacı olarak yer alacaklar. Çalıştayın son gününde de Prof. Dr. Scott Slovic, katılımcı öğrenciler ve konuklar için bir atölye çalışması yapacak.

 

 

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle