GeriEğitim Rektörden öğrencilere: Hayalleriniz olsun
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rektörden öğrencilere: Hayalleriniz olsun

Üniversitelerde de akademik yıl açılış törenleri yapılmaya başlandı. Rektör Prof. Dr. Şahin Karasar, açılışta yaptığı konuşmada öğrencilere “Gerçekleştirmek için çalışacağınız hayalleriniz olsun” dedi.

Rektörden öğrencilere: Hayalleriniz olsun

Eğitim hayatında 20 yılı geride bırakan vakıf üniversitesi, 2016-2017 akademik yılına düzenlenen törenle başladı. Maltepe Üniversitesi Dr. Reşit Galip Salonu’nda yapılan tören, öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti. Mütevelli heyet üyeleri, akademisyenler, öğrenciler ve velilerin katıldığı törende Rektör Prof. Dr. Şahin Karasar öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Karasar, “Ben sizlere çok çalışın, hayallerinizin peşinden koşun demeyeceğim. Ben size, peşinde koşacağınız ve gerçekleştirmek için çok isteyerek çalışacağınız hayalleriniz olsun diyeceğim” şeklinde konuştu.

Ayrıca Rektör Karasar 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimine de değinerek, “15 Temmuz direnişi; büyük bir aile olan milletimizi, yalnızca kendisine ait olan egemenlikten ve milli iradenin tecellisi olan demokrasiden hiçbir kuvvetin vazgeçiremeyeceğini dosta düşmana en ciddi biçimde öğretmiştir’’ dedi.

 

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle