GeriEğitim Öğretmenlere "Lider Öğretmen" eğitimi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Öğretmenlere "Lider Öğretmen" eğitimi

Öğretmenlere "Lider Öğretmen" eğitimi
refid:28305995 ilişkili resim dosyası

Aydın’ın Didim İlçesi’nde "Öğretmenin Sınırı Yok Projesi" kapsamında Atatürk İlkokulu ile Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu öğretmenlerine "Lider Öğretmen" eğitim semineri verildi.

Öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak adına hayata geçirilen "Öğretmenin Sınırı Yok" projesi, Milli Eğitim Bakanlığı ile Garanti Bankası ve Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) arasında yapılan protokol kapsamında hazırlanan eğitimler, Aydın’da ilk olarak Didim’de verildi. Öğretmen Akademi Vakfı ve Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlemiş olduğu "Lider Öğretmen" eğitimi semineri Atatürk İlkokulu’nda gerçekleştirildi. Atatürk İlkokulu ile Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu öğretmenlerine verilen seminere 63 öğretmen ile 4 idareci katıldı. Oyun ve etkinliklerle sunulan ve iki gün süren seminer, dört oturum şeklinde yapıldı.

Seminere katılan öğretmenler, öğrenmenin yaşı olmadığı, aynı zamanda eğlenceyle var olan bilgilerin pekiştiğini dile getirirken, bu sayede öğretmenlerin birbirleriyle kaynaştığı gözlendi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle