GeriEğitim Miniklerden yıl sonu gösterisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Miniklerden yıl sonu gösterisi

İstanbul’da özel bir eğitim kurumunda anaokulu öğrencileri yıl sonu gösterisi düzenledi.

Miniklerden yıl sonu gösterisi

Karnelerin dağıtılmasına ve yaz tatilinin başlamasına sayılı günler kala, okullarda yıl sonu gösterileri yapılıyor. Finlandiya modeli eğitim sistemini uygulayan Fidol Okulları kampüslerindeki anaokulu öğrencileri de yıl sonu gösterilerini tamamladı.

Koşuyolu Fidol Anaokulu’nda, yıl sonu etkinlikleri kapsamında gerçekleşen piyano resitalinde, Fidol Okulları Müzik Bölüm Başkanı da olan piyano öğretmeni Asude Cemre’nin öğrencileri, hazırladıkları şarkıları ailelerine sunma fırsatı yakaladı. Koşuyolu Fidol Anaokulu kız öğrencilerinden oluşan ‘Balerin Kediler’ bale grubu, bale öğretmenleri Esin Mişiel’in önderliğinde bale gösterisi düzenledi. Yine etkinlikler kapsamında anaokulu öğrencilerinden kurulu ‘Fidol Dansçıları’ dans grubu, modern dans öğretmenleri Hakan Tayoğlu’nun liderliğiyle hazırladıkları dans gösterisiyle, ailelerinden büyük alkış aldı.

Okulların kurucusu Faik Birgül, yeni eğitim yılının yeni heyecanlara gebe olduğunu belirterek, özellikle Koşuyolu ve civarındaki öğrenci velilerini, erken kayıt için uyardı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle