GeriEğitim MBA eğitimi alana Paris gezisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MBA eğitimi alana Paris gezisi

Renault Akademi ile İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin ortaklaşa düzenlediği MBA Programı ile yetkili satıcılarına MBA eğitimi veriyor.

MBA eğitimi alana Paris gezisi
refid:26169043 ilişkili resim dosyası

Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, 9 ay eğitime katılanlara ödül olarak Paris Otomobil Fuarı’na gönderileceğini söyledi. Aybar,“İkinci nesil yönetici adaylarına yönelik hazırlanan bir eğitim programı. Bu eğitim programı katılımcılara; yetkili satıcı ticari vizyonunu kazandırmayı, markamızın misyon/strateji ve kültürünü aktarmayı, yeni işletme metotlarını tanıtma ve uygulamayı ayrıca yetkili satıcılığa ve markaya sadakati sağlamayı hedefliyoruz. 10 katılımcı ile gerçekleşen bu eğitim, 9 aya yayılmış şekilde toplam 26 gün sürüyor” dedi.
Aybar, eğitim sonunda yetkilili satıcıların güncel ve modern metotlarla yönetmeyi, yetkili satıcılık faaliyetlerini geliştirebilmeyi, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek gibi önemli bilgiler kazanabileceğini belirtti.
İbrahim Aybar, bu eğitimle ilgili olarak şunları söyledi: “Farklı sektörlerden katılımcılar ile zenginleşen içerik, Bilgi Üniversitesi’nin akademik desteği ile öğretim görevlilerinin aktardıkları teorik bilgileri, Renault Mais Yöneticilerinin teorik ve pratik bilgileri ile birleştirme olanağı veriyor. Ayrıca eğitim programına katılanlar, Oyak Renault Fabrikaları ve 13-16 Ekim 2014 tarihlerinde Paris Otomobil Fuarı’nı da ziyaret edecek. Dersleri, Bilgi Üniversitesi’nin çok değerli akademisyenleri, Yönetici Geliştime Merkezi Danışmanları ve konularında uzman kıymetli profesyoneller veriyor. Ayrıca Renault Mais Direktörleri de Satış’tan Pazarlama’ya, Satış Sonrası’ndan İletişim’e kadar, kendi alanlarıyla ilgili teorik bilgilerin yanı sıra pratik bilgiler verip deneyimlerini paylaşıyorlar.”
Otomotiv’in son derece dinamik ve rekabetçi bir sektör olduğunu vurgulayan Aybar, ”Bugün y kuşağının zamanı. İstedik ki, genç kuşak yetkili satıcılarımız, babalarının yerini aldıklarında onların engin tecrübelerine ek olarak, günün değişen vizyonuna da hakim olsunlar. Dersler sabah 09.00’da başlayıp akşam 19.00’da sona eriyor. 9 aya yayılmış şekilde toplam 26 gün sürüyor diye konuştu.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle