GeriEğitim İÜ İletişim’in yeni Dekanı Prof. Dr. Ergün Yolcu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İÜ İletişim’in yeni Dekanı Prof. Dr. Ergün Yolcu

İÜ İletişim’in yeni Dekanı Prof. Dr. Ergün Yolcu

İstanbul Üniversitesi (İÜ) İletişim Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Ergün Yolcu, görevi  2013-2017 yılları arasında dekanlık görevini sürdüren İÜ İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nilüfer Sezer’den devraldı.

İÜ İletişim Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Ergün Yolcu, görevini devraldı. Düzenlenen törende üç yıldır fakülteye dekanlık yapan Prof. Dr. Nilüfer Sezer, "Hiç ummadığım bir şekilde fakültemizin dekanlık görevini devraldım ve üç yıl boyunca sizinle birlikte bu görevi sürdürdüm. Öncelikle dekan yardımcılarım olan Yrd. Doç. Dr. Ümit Sarı ve özellikle Prof. Dr. Ergün Yolcu’ya ve o dönemde bölüm başkanlığını da yürüttüğüm için bölüm başkanlığım boyunca beni hiç yalnız bırakmayan sevgili dostum Doç. Dr. Seher Er’e teşekkür ederim. Fakültemiz, üniversitemiz için çok büyük başarılara imza attı ve atmaya da devam edeceğini biliyoruz. ‘Ben’ değil ‘biz’ varız. Gerçekten de biz varız. Ergün Hocamızı tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

İÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yolcu da Prof. Dr. Nilüfer Sezer'e teşekkür etti. "Türkiye’nin en büyük ve en güçlü" üniversitesinin bir mensubu olduğu için kendisini hep güçlü hissettiğini vurgulayan Yolcu, şöyle konuştu:
"Makamlar ve mevkiler geçici. Bir bilim insanına yakışacak şekilde sadece doğrunun peşinden giderek, cesaretle, dimdik durarak, çalışıp emek vererek, başta öğrencilerimiz olmak üzere herkes için hayırlı işlere imza atabilirsek, ne mutlu bize. Fakültemizde benim gibi düşünen birçok arkadaşım olduğunu biliyorum. Bu doğrultuda ve ekip ruhuyla bir araya gelip güzel bir dönem geçireceğimize inanıyorum. Bugün ailem de burada. Şimdiye kadar bana verdikleri emek ve destek için aileme minnettarım. Bana iyi ahlaklı olmayı, dik durmayı, insan olmanın güzelliklerini, vatan ve Atatürk sevgisini öğrettiler. Bu onurlu görevi İletişim Fakültesi ailesiyle birlikte en iyi şekilde yerine getireceğimize inanıyorum. "     

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle