GeriEğitim İletişim fakültesine yeni dekan
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İletişim fakültesine yeni dekan

İstanbul’da bulunan bir vakıf üniversitesinin iletişim fakültesinin yeni dekanı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman oldu. Kahraman ayrıca, 2010’dan beri aynı üniversitesinin rektör yardımcılığı görevini yürütüyor.

İletişim fakültesine yeni dekan

2010’dan itibaren Kadir Has Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve İletişim Fakültesi İletişim Tasarım Bölüm Başkanlığı görevini yürüten Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman, üniversitenin İletişim Fakültesi Dekanlığına getirildi. Prof. Dr. Kahraman, dekanlık görevini devir teslim töreniyle Prof. Dr. Sevda Alankuş’tan devraldı.

Dekanlık devir teslim töreninde 2014’ten beri Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı görevini yürüten Prof. Dr. Sevda Alankuş’a katkı ve çabaları için teşekkür eden Prof. Dr. Kahraman, “Amacımız başarılı olan bir fakülteyi daha da başarılı bir noktaya taşımak. Bu bir zorunluluk. Bugünkü dünya bir iletişim dünyası. İletişim teknolojileri her an değişiyor. Yenilikler bizi de güncel olmaya ve kendimizi yenilemeye itiyor. Ayrıca iletişim konusu geniş ve büyük bir alan. Sosyal bilimler alanının hemen tüm disiplinleriyle ilişkisi var. Biz de fakültede disiplinler arası, canlı, üretken, katılımcı ve kesinlikle yaratıcı ve yenilikçi bir model uygulayacağız. Bunu tüm fakülte hep birlikte yapacağız" dedi.

REKTÖR YARDIMCILIĞINA DEVAM EDECEK
Prof. Dr. Kahraman, dekanlık görevinin yanında iletişim fakültesinde rektör yardımcısı olarak da görev yapmaya ve ‘Politik Kuram’, ‘Türkiye Politikaları’, ‘1960 Sonrası Türkiye’de Sanat’, ‘Türkiye’de Toplumsal Düşünce’, ‘1960 Sonrası Türkiye Politikaları’, ‘Çağdaş Sanatta Kavramlar ve Tartışmalar’, ‘Modernden Çağdaşa: 20’inci Yüzyıl Sanat Analizi’ ve ‘Bakış-Temsil-Sinema: Yeni Politikalar-Yeni Sinema’ derslerini vermeye devam edecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle