GeriEğitim İETT'den şoförlere TEOG uyarısı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İETT'den şoförlere TEOG uyarısı

İETT'den şoförlere TEOG uyarısı

İETT, TEOG sistemi kapsamında yapılan merkezi ortak sınavlara giren öğrencilerin dikkatinin dağılmaması için şoförleri korna çalmamaları konusunda uyardı.

Öğrencileri sınav yerlerine güvenli bir şekilde ulaştıran İETT, şoförleri de sınav öncesinde, sınav tarihleri ve saatleri konusunda bilgilendirdi. Şoförler, sınav sırasında okul güzergahında korna çalmamaları için uyarıldı. Şoförlere ayrıca okullara şahsi araçlarla gelen velilerin oluşturabileceği trafik tıkanıklığıyla ilgili de uyarı yapıldı.     

Açıklamada görüşlerine yer verilen İETT şoförlerinden Ömer Şahin, aldıkları halkla ilişkiler eğitimlerinde bu gibi konulara özellikle değinildiğini belirtti.     

Kendisinin de çocukları olduğunu anlatarak, bu açıdan hassasiyetin önemine değinen Şahin, "Bizler TEOG sınavına girecek çocuklarımızın ailelerinin yerine kendimizi koyuyoruz. Bu sınavlarda, sizin evlatlarınız, aile yakınlarınız da olabilir. Çocuklarımızın geleceği için kurumumuz gereken tüm önlemleri alıyor. Ben de şoför arkadaşlarım adına öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi.     

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle