GeriEğitim 'VI. Eğitim Teknolojileri Konferansı' 23 Mart'ta
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'VI. Eğitim Teknolojileri Konferansı' 23 Mart'ta

VI. Eğitim Teknolojileri Konferansı 2 binin üzerinde eğitimcinin katılımıyla 23 Mart’ta gerçekleştirilecek. Etkinlikte, teknolojinin eğitim ortamlarına entegre edilmesi; idareci, öğretmen ve öğrencilerin teknolojiyi etkin biçimde kullanması ve kurumların teknolojik yatırımlarının hedefine ulaşması konuşulacak.

'VI. Eğitim Teknolojileri Konferansı' 23 Mart'ta

Öğrenciler konferansta; Milli Eğitim Bakanı Danışmanı Gökhan Yücel’in ‘Tekillik Çağında Öğrenme: Tehlikeler ve Fırsatlar’ konulu sunumuna katılabilecek. Ayrıca, konferansta 36 derslik ve altı farklı oturumda 216 sunum da izlenebilecek. Öğretmenlerin, eğitimde teknoloji kullanımı konusunda farkındalık kazanması ve kendilerini geliştirecek örnek çalışmaları incelemesi amacıyla düzenlenen ‘VI. Eğitim Teknolojileri Konferansı’nın açılışı; İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ve İstanbul Doğuş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ebru Güzelcik Ural’ın katılımıyla 23 Mart saat 08.30’da yapılacak.

2 BİNDEN FAZLA ÖĞRETMEN KATILACAK
Türkiye Özel Okullar Derneği’nin IT Komisyonu işbirliğiyle düzenleyeceği konferans, İstanbul Doğuş Üniversitesi Acıbadem Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Eğitimde teknoloji kullanımına yönelik örneklerin paylaşıldığı; eğitim teknolojilerini derslerde kullanmak isteyen öğretmenlerin farklı projeleri inceleyebildikleri ve meslektaşlarıyla paylaşımda bulundukları VI. Eğitim Teknolojileri Konferansı‘na 2 bini aşkın öğretmen katılacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle