GeriEğitim Denizli’ye yeni anaokulu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Denizli’ye yeni anaokulu

Denizli'nin Acıpayam İlçesi'nde Sürücüoğlu Ailesi'nin 1 milyon TL'ye yaptırdığı Özel Emine Sürücüoğlu Anaokulu törenle açıldı.

Törende Sürücüoğlu Ailesi, Mustafa Sürücüoğlu Öğrenci Yurdu'nun yapımında aile olarak katkıda bulunacaklarının sözünü de verdi.
Acıpayam'daki Özel Emine Sürücüoğlu Anaokulu'nun açılışına AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, Denizli eski Milletvekili Kemal Aykurt, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Acıpayam Belediye Başkanı aday adayı Yüksel Sürücüoğlu, babası Mustafa Sürücüoğlu, Sürücüoğlu ailesi ve çok sayıda davetli katıldı. Yüksel Sürücüoğlu memleketlerine hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtip, "Sürücüoğlu ailesi olarak ilçemizde önemli bir eksiklik olan anaokulunu kazandırmanın sevincini yaşamaktayız. İki yılda tamamlanması hedeflenen anaokulu binamız 15 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak yeni eğitim öğretim yılına yetişti. 1 milyon TL'ye mal olan okulumuz 140 öğrenci kapasiteli ve tüm ihtiyaçlara hizmet veren bir şekilde dizayn edildi. Zemin artı 4 kat olarak yapılan binamızda oyun alanları, yemekhane, uyku odası ve spor alanları bulunmaktadır" dedi.
Konuşmasında Acıpayam'a yapılacak olan Mustafa Sürücüoğlu Öğrenci Yurdu'nun yapımında aile olarak katkıda bulunacaklarını ifade eden Yüksel Sürücüoğlu, "Aile olarak 'En önemli yatırım insana yapılan yatırımdır' anlayışı ile eğitim alanındaki hizmetlerimize devam edeceğiz. Mustafa Sürücüoğlu Öğrenci Yurdu'nun yapımında da elimizden gelen desteği sağlayacağımızı bilmenizi isteriz" diye konuştu.
AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar, hayırsever işadamı Mustafa Sürücüoğlu ve eşi Emine Sürücüoğlu'na teşekkür plaketi verdi. Ardından Özel Emine Sürücüoğlu Anaokulu'nun açılışı yapıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle