GeriEğitim Çocuklar için sanat ve tasarım atölyesi başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar için sanat ve tasarım atölyesi başladı

Çocuklar için sanat ve tasarım atölyesi başladı

Seramik, ebru, desen tasarım, kısa film ve resim alanlarından oluşan ‘Çocuklarla 5 Gün 5 Tasarım Atölyesi’ programıyla, çocuklara geleceğin mesleği olarak görülen tasarımcılığa temas etme fırsatı sunuluyor. Etkinlik 14 Eylül’de sona erecek.

İstanbul Tasarım Merkezi'nde 8-14 yaş arasındaki çocuklar için sanat ve tasarım alanlarında atölye çalışmaları düzenliyor.

Seramik, ebru, desen tasarım, kısa film ve resim alanlarından oluşan etkinlikte, çocuklara geleceğin mesleği olarak görülen tasarımcılığa temas etme fırsatı sunuluyor.

‘Çocuklarla 5 Gün 5 Tasarım Atölyesi’ programıyla çocukların keyifli vakit geçirmelerinin yanı sıra, ortaya çıkardıkları küçük deneysel tasarımlarla farklı bir zihin egzersizi tecrübesi edinmeleri amaçlanıyor.

‘Seramik Atölyesi’ ve ‘Ebru Atölyesi’ tamamlanan etkinlik kapsamında çocuklar 12 Eylül’de, Ümmügülsüm Sevim ve Ayşe Karaslan eşliğinde ‘Desen Tasarım Atölyesi’, 13 Eylül’de Hasan Aktaş eşliğinde Kısa Film Atölyesi, 14 Eylül'de de Cemal Toy eşliğinde ‘Resim Atölyesi’ne katılacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle