GeriEğitim Çocuklar hem eğlendi hem de fidan dikti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar hem eğlendi hem de fidan dikti

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile bir teknoloji şirketi işbirliğiyle hayata geçirilen ‘100 Çocuk, 100 Mutluluk’ sosyal sorumluluk projesinin kapanış programı yapıldı. Çocuklar, proje kapsamında hem eğlendi hem de Ömerli Baraj Havzası’na 100 fidan dikti.

Çocuklar hem eğlendi hem de fidan dikti

Panasonic Life Solutions Türkiye, Sancaktepe’de yaşayan 100 çocuk için birçok etkinliği kapsayan ‘100 Çocuk, 100 Mutluluk’ sosyal sorumluluk projesinin kapanış ödül töreni gerçekleştirildi, Törene, şirket başkanı Tatsuya Kumazawa, Sancaktepe İle Milli Eğitim Şube Müdürleri, eğitimciler ve projeye dahil olan 100 çocuk katıldı. Kurumsal marka yönetimi genel müdürü Aysel Özaltınok’un açılış konuşmasıyla başlayan programda, proje boyunca gerçekleştirilen etkinliklerin yer aldığı tanıtım filmi de gösterildi. Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından teşekkür plaketi verilen Tatsuya Kumazawa şunları söyledi:
“Geçtiğimiz ocak ayında, Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzaladığımız protokolle birlikte hayata geçirdiğimiz, ‘100 Çocuk, 100 Mutluluk’ sosyal sorumluluk projesinin kapanış programında sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Siz sevgili çocukların hayatına mutluluk katmayı hedeflediğimiz projenin amacına ulaştığını görmek gerçekten memnuniyet verici. Bildiğiniz gibi, 100 fidan dikim etkinliğine ben de katıldım ve çocuklarımızın ne kadar mutlu, ne kadar heyecanlı olduğuna bizzat şahit oldum. Bu vesileyle projemize sağladıkları katkılar dolayısıyla Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve eğitimcilere teşekkür ediyor, çocuklarımıza başarı dolu bir eğitim hayatı diliyorum.”

SOSYAL VE KÜLTÜREL AKTİVİTELERDEN YARARLANDILAR
‘100 Çocuk, 100 Mutluluk’ projesine dahil olan çocuklar, önce sinema filmi izledi, sonra ViaSea Akvaryum ve AslanPark’ta etkileyici hayvanları yakından görme, onları daha iyi tanıma fırsatı buldu. Çocuklar ayrıca, KidZania İstanbul’da farklı etkinliklere katıldı, Ömerli Baraj Havzası’na 100 fidan dikerek doğayla tanışma fırsatı buldu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle