GeriEğitim Basım teknolojileri bölümü ilk mezunlarını verdi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Basım teknolojileri bölümü ilk mezunlarını verdi

Basım teknolojileri bölümü ilk mezunlarını verdi

İlk öğrencilerini 2014 yılında alan Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Basım Teknolojileri Bölümü, ilk mezunlarını verdi. Bölümden 20 öğrenci mezun oldu.

Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Basım Teknolojileri Bölümü, Göztepe Yerleşkesi’nde düzenlenen törenle ilk mezunlarını verdi. Bölümünden 20 öğrenci mezun oldu. Yüksekokul müdürü Prof. Dr. Mehmet Oktav törende yaptığı konuşmada şöyle dedi:
“Dört yıldır birlikteydik, sizler için oldukça zor bir süreçti fakat başarıyla tamamladınız. Bugünden sonra her birinizin mezun olduğunuz okulunuza, kendinize, ailelerinize, ülkemize karşı sorumluluğunuz var. Biz hocalarınız da inanıyoruz ki; dürüst,  çalışkan ve üretken insanlar olarak size verdiğimiz çağdaş bilgilerle yakın gelecekte, iyi bir kariyer ve önemli başarılar elde edeceksiniz. Sizlerin bu başarısı bizim en büyük ödülümüz olacak.”

Bölümü birincilikle bitiren Serra Arslan ise, iki üniversite bitirdikten sonra bu okuldan 37 yaşında mezun olduğunu ve hayatının en doğru kararlarından birinin bu alanda okuyup sektöre katılmak olduğunu söyledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle