GeriEğitim Bakan Avcı, 81 il millî eğitim müdürü ile görüştü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bakan Avcı, 81 il millî eğitim müdürü ile görüştü

Bakan Avcı, 81 il millî eğitim müdürü ile görüştü
refid:30101873-spot ilişkili resim dosyası

Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 2015-2016 eğitim öğretim yılı öncesi 81 il millî eğitim müdürü ile bir araya geldi. Görüşmelerde, il müdürleri bölgelerinde karşılaştıkları sorunları dile getirerek bakanlık bürokratları ile fikir alışverişinde bulundu.

Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Başkent Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantıda il millî eğitim müdürleri ile görüştü. Bakanlık bürokratları tarafından yapılan sunumlarda, yeni eğitim öğretim yılında özel öğretim kurumları ve işleyişi, 2016 yılı bütçe ve yatırım faaliyetleri, yönetici ve öğretmen atama işlemleri ile hayat boyu öğrenme faaliyetleri konularında bilgi verildi.

Gün boyu süren toplantıda ayrıca, il müdürleri bölgelerinde karşılaştıkları sorunları dile getirerek bakanlık bürokratları ile fikir alışverişinde bulundu. Bakan Avcı, toplantının sonunda yeni eğitim öğretim yılının, başta öğrenciler ve öğretmenler olmak üzere eğitim öğretim camiasına hayırlı olmasını dileyerek bütün eğitim camiasının yaklaşan Kurban Bayramı’nı tebrik etti.Yorumları Göster
Yorumları Gizle