Eğitim Haberleri

  ATA AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı! ATA AÖF giriş yerleri

  Hürriyet Haber
  10.01.2018 - 17:37 | Son Güncelleme:

  ATA AÖF sınav giriş belgeleri, Türkiye genelinde gerçekleştirilecek olan sınavlardan önce erişime açıldı. İşte, birçok bölüm için gerçekleştirilecek olan ATA AÖF sınav giriş yerleri belgesi fakültenin internet sitesinde yayımlandı. İşte, ATA AÖF sınav giriş belgesi ve sınav öncesi bazı detaylar

  ATA AÖF sınav giriş yerleri kurumun internet sitesi üzerinden yayımlandı. İşte, adayların merak ettiği ATA AÖF sınav giriş yerleri ve sınav öncesi hazırlıkları kolaylaştırılacak online deneme sınavı hakkında bazı bilgiler

  20-21 Ocak 2018 tarihlerinde yapılacak olan Yarıyıl Sonu Sınavı için giriş belgeleri yayımlanmıştır. Giriş belgenizi aşağıdaki linke tıklayarak alabilirsiniz

  ATA AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

  ONLİNE DENEME SINAVI YAPILABİLECEK

  Öğrencilerimiz almış olduğu derslerin “Online Deneme Sınavlarına” katılarak, ihtiyaç duydukları her anda konu eksiklerini görecek ve kendi seviyelerini ölçebileceklerdir.

  Online Deneme Sınavları Modülü ile;

  Konulara hâkimiyetinizi artırarak, konu eksiklerini görecek, farklı soru tiplerini ve birbirinden farklı ve özellikteki soruları çözerek sınav çalışmalarınız daha etkili ve verimli hale gelecektir.

  - Bu denemeler her ders için 20 sorudan oluşacak ve birden fazla giriş hakkınız olacaktır. Her sınavda karşınıza farklı sorular gelecek ve bununla birlikte soruların ve şıkların yerleri her sınavda karışık olacaktır.

  - Sınavlarda tarayıcı hatalarıyla karşılaşmamanız için önerdiğimiz tarayıcı “Mozilla Firefox” tur. Sınavlarda sorun yaşamanız, sınav raporunu görüntüleneme durumunda tarayıcı geçmişini temizlemeniz veya farklı bir tarayıcı kullanarak sınava tekrar giriş yapmanız yeterli olacaktır.

  - Sınav bitiminde sorulara ve bu sorulara verdiğiniz doğru-yanlış cevapları görmek için link altında yer alan “Rapora Git” butonunu kullanınız. Sınav bitiminde sınav raporunun oluşması için bir süre beklemeniz gerekmektedir.

  DENEME SINAVI İÇİN TIKLAYINIZ

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı