GeriEğitim AÖF final sınavı yarın saat kaçta başlayacak? Sınav kaç dakika sürecek?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

AÖF final sınavı yarın saat kaçta başlayacak? Sınav kaç dakika sürecek?

Anadolu Üniversitesi (AÖF) bahar dönemi dönem sınavı oturumları yarın itibariyle başlıyor. Artık son hazırlıklarını yapan açıköğretimliler, bir yandan da sınav bilgilerini sorguluyor. Peki AÖF yarın saat kaçta başlayacak? Sınav kaç dakika sürecek? İşte AÖF final sınavlarıyla ilgili bilgiler

AÖF final sınavı yarın saat kaçta başlayacak? Sınav kaç dakika sürecek?

2018 iş takviminde güncelleme yapılarak bir hafta öne çekilen AÖF final sınavları için artık saatler kaldı. 2018 AÖF final sınavı 26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs Pazar günleri toplamda dört oturumla gerçekleşecek. İki oturumda  AÖF dönem sonu sınavları saat 09.30'da ve öğleden sonra saat 14.00'da yapılacak. Türkiye genelinde bulunan sınav merkezlerinde gerçekleştirilecek final sınavda, her bir oturum için 30 dakika sürecek. Öğrenciler, gün içerisine yayılan derslerden sınavlarda ter dökecek.

GEREKLİ BELGELER HANGİLERİ?

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

AÖF GİRİŞ YERLERİ SORGULAMA

AÖF sınav giriş belgesini almak için AÖF otomasyon sistemine öğrenci girişi yapılması gerekiyor. T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak Sınav giriş belgesi sorgulaması yapılabilir. Sınav giriş belgelerinin sınav esnasında mutlaka öğrencinin yanında bulunması gerekiyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle