SAKARYA HABERLERİ

Eğitim Ve Öğretimin Açılmasıyla Birlikte Toplu Taşıma Araçlarına Yeni Düzenleme

IHA
28.09.2015 - 15:46Son Güncelleme :

YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİMİN BAŞLAMASIYLA TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA DÜZENLEME YAPILDI.

IHA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, belediye otobüslerinde eğitim öğretim döneminin başlamasıyla birlikte değişiklikler yapıldığını belirtti. Toplu taşımada Sakaryalılara etkin ve verimli hizmet sunmak için çalıştıklarını ifade eden Pistil, 28 Eylül Pazartesi günü itibariyle değişiklik yapılan güzergâhların ayrıntılarını paylaştı.
Pistil yaptığı açıklamada, “Yapılan yeni düzenlemeyle 21/A ve 21/B hatları Karaman güzergâhında; 22/A ve 22/B hatları ise Camili güzergâhlarında hemşerilerimize hizmet sunacak. 21/A otobüsü Karaman’dan Çark Caddesi’ne, o güzergâhtan da Kampüs’e devam edecek. 21/B otobüsü ise Karaman’dan Adnan Menderes Caddesi’ne, bu arter üzerinden de Kampüs’e çıkacak. Camili’de hizmet veren 22/A Çark Caddesi üzerinden Kampüs’e gidecek. 22/B otobüslerimiz ise Adnan Menderes Caddesi üzerinden hizmet vermeye devam edecek. Şehir içi ulaşımında herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamak için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehrimizde toplu taşıma araçlarının yeri her geçen gün artıyor. Hemşerilerimiz bu konuda toplu taşımayı tercih ederek şehir içi trafiğe olumlu yönde katkı sağlıyorlar. İnşallah Sakarya gerçekleştirilen çalışmalar ile ulaşımda gelişimini sürdürecek. Belediyemiz otobüs hatlarına ait hareket saati ve güzergâh bilgilerine Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesinden (www.sakarya.bel.tr) veya SAKUS mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Eğitim Ve Öğretimin Açılmasıyla Birlikte Toplu Taşıma Araçlarına Yeni Düzenleme hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Eylül 2015 tarihinde saat 15 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eğitim Ve Öğretimin Açılmasıyla Birlikte Toplu Taşıma Araçlarına Yeni Düzenleme haberi güncellenecektir.

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:22
 • Guneş
  08:10
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  15:26
 • Akşam
  17:40
 • Yatsı
  19:17
Sayfa Başı