Eğitim Haberleri

EĞİTİM

  Eğitim sektörünün önemli ismine ABD’den ödül

  Hürriyet Eğitim
  27.05.2017 - 11:14 | Son Güncelleme:

  ABD’de Florida’da yer alan Global Eğitim ve Araştırmalar Merkezi (GLOCER) tarafından düzenlenen törende eğitim sektörünün önemli isimlerinden Enver Yücel, ‘Global Egitimde Liderlik’ ödülüne layık görüldü.

  Global Eğitim ve Araştırmalar Merkezi’nin düzenlediği ve tüm dünyadan birçok eğitim kurumu temsilcisi ve akademisyenin katılımıyla gerçekleşen Global Eğitim Konferansı’nda küresel eğitim sorunları ile çözüm planları ele alındı. Konferans sonrasında düzenlenen ödül töreninde ‘Global Egitimde Liderlik’ ödülüne Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel layık görüldü.

  SEÇMEK ZOR OLMADI

  Ödül töreninde konuşan Jüri Heyeti Başkanı Prof. Patrick  J. Moreo, “Günümüz dünyasının en büyük ihtiyacı, evrensel ve insani değerleri ön plana alan global eğitim. Dünyamızı daha yaşanabilir bir hale getirmenin en iyi yolu da buradan geçiyor. Jüri olarak ‘Global Eğitimde Liderlik’ ödülüne karar verirken bu değerleri göz önünde bulundurduk ve ödülü Enver Yücel’e vermeyi kararlaştırdık. Enver Yücel, üç kıtada üniversiteler, okulların yer aldığı muhteşem bir eğitim ağı ve öğrencilerin konaklayacakları yurtlar inşa etti. Açıkça söylemek gerekirse, bu ödül için Enver Yücel’i seçmek hiç de zor olmadı” dedi.

  Global Eğitim ve Araştırmalar Merkezi tarafından verilen ‘Global Egitimde Liderlik’ ödülünü Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel adına BAU Global ABD Operasyonları CEO’su Ahmet Köse aldı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı