MERSİN HABERLERİ

Eğitim Fakültesi öğrencilerine FATİH Projesi eğitimi veriliyor

DHA
28.04.2017 - 11:06Son Güncelleme :
DHA

MERSİN Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencilerine sahaya inmeden önce Fatih Projesi eğitimleri veriyor.
Fatih Projesi'nin tüm bileşenlerini etkin kullanmayı öğretmeyi hedefleyen 'Eğitimde Fatih Projesi Temel Düzey İçerik Geliştirme ve Teknoloji Kullanımı' projesi kapsamında verilen eğitime Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mutlu Nisa Ünaldı Coral ve eğitim fakültesi öğrencileri katıldı. Eğitim öncesi konuşan Milli Eğitim Müdürü Koca, ''Fatih Projesi küresel rekabette yerini almaya çalışan Türkiye’nin, çağdaş teknolojiyi kullanarak eğitimi etkinleştirme çabası için bir girişim örneğidir. Ancak bu Proje, dünyada neredeyse örneği olmayan son derece geniş kapsamlı ve cesur bir girişimdir'' dedi.
 

MERSİN, (DHA)
 (FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Eğitim Fakültesi öğrencilerine FATİH Projesi eğitimi veriliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 11 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eğitim Fakültesi öğrencilerine FATİH Projesi eğitimi veriliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı