KASTAMONU HABERLERİ

Eğitim Bir Sen Tosya Temsilcisi Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Yayınladı

IHA
29.09.2015 - 11:39Son Güncelleme :

EĞİTİM BİR SEN TOSYA TEMSİLCİSİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJ YAYINLADI

IHA

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde Eğitim Bir Sen Tosya Temsilcisi Mehdi Toğrul Yeni Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Sendika binasında gazetecilere açıklama yapan Toğrul mesajında; “Yöneticisi, öğretmeni, öğrencisi ve velisi ile yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın coşkusunu, tatlı telaşını ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.
Eğitim, şüphesiz her dönemde bütün toplumların öncelikleri arasında yer almıştır. Günümüzde de büyük bir hızla değişen ve gelişen milletler, dünya birincisi olma yarışlarını, bütün bireyler için sağlanan kaliteli ve nitelikli bir eğitimle güçlendirip hızlandırmaktadır. Bu hedefi gerçekleştirmek için, eğitimde kalitenin yükseltilmesini, eğitim sisteminin küreselleşen dünyanın şartları ve toplumun beklentileri doğrultusunda çağdaş ölçütlere kavuşturulmasını, ezbercilikten uzak, insanı temel alan, bilginin üretilmesini ve kullanılmasını öğreten çağdaş eğitim politikaları ile araç ve yöntemlerinin benimsenmesini amaçlayan çalışmalar kararlılıkla sürdürülmektedir.
Amacımız bilgi aktarmak değil, bilgiye ulaşmanın yollarını araştıran, bulabilen, bilgiyi paylaşabilen, teknolojiyi üretebilen ve insanlığın yararına kullanılabilen dinamik, özgüvenli bir nesil yetiştirebilmek olmalıdır.
Eğitim-Bir-Sen olarak, eğitim çalışanlarının emeğinin hamisi, insanımızın manevi değerlerinin hizmetçisi, dünya mazlumlarının yardımcısı hüviyetimizle; çözüm odaklı yaklaşımımız, mücadeleci, kültürel-akademik sendikacılığımızla yeni eğitim-öğretim yılında da eğitim adına, ülkemiz adına yeni şeyler söylemeye devam edeceğiz. Yeni eğitim-öğretim yılı eğitim çalışanlarına, öğrencilerimize, velilerimize ve milletimize hayırlı olsun” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Eğitim Bir Sen Tosya Temsilcisi Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Yayınladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Eylül 2015 tarihinde saat 11 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eğitim Bir Sen Tosya Temsilcisi Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Yayınladı haberi güncellenecektir.

KASTAMONU NAMAZ VAKİTLERİ

25 Şubat 2018, Pazar
 • İmsak
  05:54
 • Guneş
  07:19
 • Öğle
  13:04
 • İkindi
  16:05
 • Akşam
  18:37
 • Yatsı
  19:56
Sayfa Başı