BİTLİS HABERLERİ

Eğitim Bir-sen’den Başkan Gürsoy’a Plaket

IHA
26.10.2015 - 18:11Son Güncelleme :
IHA

Eğitim Bir-Sen Adilcevaz Şubesi tarafından eğitime verdiği katkılarından dolayı Belediye Başkanı Necati Gürsoy’a plaket takdim edildi.
Eğitim Bir-Sen Adilcevaz Şube Başkanı Hakan Baloğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Necati Gürsoy’u makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Eğitim Bir-Sen Adilcevaz Şube Başkanı Hakan Baloğlu, Başkan Gürsoy’un çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ifade ederek, “Başkanımızın görev süresi boyunca yapmış olduğu çalışmalar gerçekten takdire değerdir. Okullarımıza ve eğitim camiasına yapmış olduğu destekler bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Eğitim camiası olarak sizi belediye başkanımız olmanızın yanı sıra bir kaymakam, bir ilçe milli eğitim müdürü gibi komple bir kurum amiri olarak görüyoruz. Sizin gibi büyüklerimizin desteğini her zaman arkamızda görmek bizlere güç vermektedir. Başkanımız gerçekten bizlere çok değer veriyor ve bizleri çok önemsiyor. Eğitim Bir-Sen olarak okullarımızda yapmış olduğunuz çevre düzenlemeleri ve eğitime katkılarınızdan dolayı size teşekkür ederiz” dedi.
Bitlis’in Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy ise, ülkenin geleceği için öncelikle eğitime önem verilmesi gerektiğine değinerek, “Adilcevaz Belediyesi olarak eğitim camiasına ne yapsak azdır. Bu memleket hepimizindir. Tek arzumuz memleketimizin ve çocuklarımızın geleceğidir. Çocuklarımızın daha iyi eğitim alabilmeleri için eğitim camiasına elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Eğitime verilmeyen önem ülkemizin ve geleceğimizin sonu demektir. Adilcevaz Belediyesi olarak eğitime destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim alabilmeleri için bundan sonraki süreçte de eğitim camiasına destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Eğitim Bir-sen’den Başkan Gürsoy’a Plaket hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 18 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eğitim Bir-sen’den Başkan Gürsoy’a Plaket haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı