MANİSA HABERLERİ

Eğitim Bir-Sen, aday öğretmenlerle buluştu

DHA
26.03.2016 - 12:17Son Güncelleme :
DHA

MANİSA'nın Kula İlçesi'nde staj yapan öğretmen adayları Eğitim Bir- Sen'in düzenlediği kahvaltıya katıldı.

Kula Eğitim Bir-Sen Temsilciliği stajyer öğretmenler için kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya Kula Kaymakamı Murat Güven, İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan, Şube Müdürü Sabahattin Öner sendika yönetimi ve stajer öğretmenler katıldı. Eğitim Bir-Sen Kula Temsilcisi Adem Sümen "Öğretmen adaylarımızın bundan sonraki süreçte başarılı ve mutluluk dolu yıllar geçirmelerini temenni ediyorum" dedi.

Kula Kaymakamı Murat Güven ise öğretmenlik mesleğinin kutsal olduğunu hatırlatarak sevgi ve gönül işi olduğunun altını çizdi. Güven, "Öğretmenlik, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen bir meslektir. Eğitim bizim en öncelikli meselelerimizdendir. Yarınlarımız sizin elinizde şekillenecek. Hepinize bu çetin yolda başarılar dilerim" dedi.

2015 - 2016 eğitim öğretim yılı içerisinde Kulalı 20 öğretmen adayı 1 Eylül 2016 tarihine kadar ilçedeki okullarda stajlarını tamamlayacaklar.

Hasan YİĞEN / KULA (Manisa), (DHA)

FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Eğitim Bir-Sen, aday öğretmenlerle buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 12 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eğitim Bir-Sen, aday öğretmenlerle buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı