Ege Haberleri

EGE

  EGİAD'’da Beşe aday

  Hürriyet Haber
  19.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme: 19.02.2000 - 00:01

  EGE Genç İşadamları Derneği seçimlerine bir hafta kala Ziya Beşe, başkan adaylığını açıkladı. EGİAD'da katılımcılığı artırarak, üyelerle yönetim anlayışını hayata geçireceklerini belirten Beşe, oluşturacakları komisyonlarla ülke ve bölge sorunlarıyla daha yakından ilgilenmeyi hedeflediklerini söyledi.

  CUMHUR Şenolsun, Ali Tütüncüoğlu, Sunay Akça Sun, Hüseyin Aktar, Fatih Dalan, Vedat Özyavru, Ferruh Bozoklar, Mert Uyal, Vehbi Güldoğan, Varol Kargıoğlu'yla birlikte yönetime talip olduklarını söyleyen Beşe, ‘‘Ege Toplantıları'nı sıklaştıracağız ve davet konukların gündemdekilerden olmasına özen göstereceğiz'' diye konuştu.

  LOBİCİLİĞE de önem vererek, EGİAD'ın toplum çıkarları doğrultusunda baskı unsuru oluşturmasını sağlayacaklarını söyleyen Beşe, ‘‘Bunun için de bölgemiz ve ilimizle ilgili projelerin takipçisi olacağız. Vallik, üniversiteler, belediyelerle işbirliğini artıracağız. Bu sorunların tartışılacağı EGİAD Divanı oluşturacağız. Derneğin artık genel sekretere ihtiyacı var. Bunu gerçekleştireceğiz. Arkadaşlarımla çok iddialıyız'' dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı