Eğer kazanırsak Kraliçe’yi saraydan atacağız!

Birce BORA / LONDRA
25.01.2015 - 12:40 | Son Güncelleme: 25.01.2015 - 12:49

İngiltere’de Yeşiller Partisi Mayıs ayındaki genel seçimlerden zaferle ayrılmaları kdurumunda Kraliçe Elizabeth’i Londra’nın merkezindeki Buckingham Sarayı’ndan taşınmaya zorlayacaklarını açıkladı.

İngiltere’de monarşiye son vermek isteyen partinin lideri Natalie Bennett Kraliçe Elizabeth ve eşi Prens Phillip’i “Elbette sokağa atmayacaklarını” da söyledi ve “Eminim onlara uygun belediyeye ait bir apartman dairesi bulabiliriz” dedi.

Eğer kazanırsak Kraliçe’yi saraydan atacağız

Bennett Yeşiller Parisi’nin iktidara gelmesi durumunda Cambridge Düşesi Kate MiddleEğer kazanırsak Kraliçe’yi saraydan atacağızton ve eşi Prens William’ın da oğulları George ile birlikte Kensinton Sarayı’ndaki dairelerini terk etmek zorunda kalacaklarını söyledi.

İngiltere’de zenginlerden alınan vergileri artırmayı ve ülkedeki emlak fiyatlarını yeniden kabul edilebilir düzeye düşürmeyi planlayan Yeşiller Partisi’nin destekçilerinin sayısı hergün artıyor.

Popülaritesi her geçen gün artan parti son olarak 7 Mayıs’ta ülkedeki tüm kaydadeğer partilerin liderleri arasında yapılacak münazaraya davet edildi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı