« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eğer istersek her şeyi yapabiliriz

G.Saray’da en çok öne çıkan başkan adayı Ünal Aysal, dün G.Saraylı Eski Sporcular Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı yemekte Aysal, İngilizlerin bir deyimi ile politikalarını özetledi ve “Eğer istersek her şeyi yapabiliriz” dedi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Aysal, özetle şunları söyledi: “Sadece futbolda değil mücadele ettiği her branşta zirveyi hedefleyen bir Galatasaray olacak bundan sonra. Size vereceğim taahhüt budur. Futbolda stadımız devreye girdi. Bazı eksiklerimiz var. Ancak bunları da 1 sene içinde bitirmek istiyoruz. Bunlardan biri stadın çatısının kapatılmasıdır. Eğer biz değil, başka bir başkan adayımız göreve gelip seçilirse, de her türlü desteği veririz.”

Elmander’e şartlı teklif

AYSAL’ın ekibinde yer alan Bülent Tulun, Elmander transferi için İsveçli golcünün menajeri Wallsten ile bir araya geldi. Boltonlu futbolcuya ‘subject to’ denilen şartlı protokol önerildiği, göreve gelecek yönetim ve teknik direktörün onaylaması halinde kendisi ile anlaşılacağı ifade edildi. Yıllık 2.5 milyon Euro teklif alan Elmander’in de G.Saray’a gelmeye sıcak baktığı belirtiliyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz