GeriFutbol Eğer Bursa’yı yenersek %70 şampiyon oluruz
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eğer Bursa’yı yenersek %70 şampiyon oluruz

Eğer Bursa’yı yenersek %70 şampiyon oluruz

Aykut Kocaman, her maçı final niteliğinde görüyor ama Kadıköy’deki Bursa sınavına dikkat çekiyor. Bu maçta alınacak 3 puanla büyük avantaj sağlanacağını söylüyor.

FENERBAHÇE sezonun ikinci yarısında 3’te 3 yaptı, 9 puanı cebe indirdi. Camiada herkesin keyfi yerinde. En mutlu kişi ise hiç kuşkusuz Teknik Direktör Aykut Kocaman. Trabzonspor ile aradaki puan farkının eritilmesi ve tekrar şampiyonlukta iddialı konuma gelinmesi Kocaman’a da büyük moral oldu. Genç hoca, kalelerinde asgari 10-15 gol görmeleri ve özellikle de Bursaspor ile Kadıköy’de oynayacakları maçı kazanmaları halinde yüzde 70 şampiyon olacaklarını söyledi.  Trabzonspor’un şu anki halinden kurtulmasının zor olduğunu da düşünen Kocaman, şampiyonluk yolundaki rakiplerini Bursaspor olarak görüyor. Ner maçı final gibi gören Kocaman’ın en önemsediği sınav ise Bursaspor karşılaşması. Aykut hoca, bu maçta alınacak 3 puanla mutlu son için önlerinin açılacağını düşünüyor. Peşpeşe gelen galibiyetlerle Aykut Kocaman ile futbolcuları arasında müthiş bir diyalog da oluştu. Gergin ortam ortadan kalkarken, artık futbolcular hocalarının ne yapmak istediğini anlamış durumda.
Herkes güveniyor
Takımda herkes hocalarının gözlerinin içine bakıyor. Kim neden oynuyor, oynamayan neden yedek kalıyor, kimse bu durumu sorun etmiyor. Aykut hoca oyuncularına, futbolcular da ona güveniyorlar. Artık, F.Bahçe tek yürek, tek bilek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle