« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Egemen'i unutturacağım"

Beşiktaş’ın başı sakatlıklardan bir türlü kurtulamadığı yıldızı Ersan Adem Gülüm, Fenerbahçe’ye transfer olan Egemen Korkmaz’ı unutturacağını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Siyah-beyazlıların kamp yaptığı Avusturya’da NTV Spor’dan Hakan Gündoğar’ın sorularını yanıtlayan Ersan Gülüm, takımın gençleştiğini ve idmanlarda herkesin çok arzulu olduğunu belirtti.

Geçirdiği iki sakatlığın izlerini yavaş yavaş sildiğini söyleyen genç defans, "Arada sırada sakatlığın korkusunu yaşıyorum. Bir pozisyona girdiğim zaman mesela. Samet Hoca da her idmanda sakatlığı unutmam gerektiğini söylüyor. Yavaş yavaş unutuyorum. Geçen sezon girmediğim pozisyonlara artık giriyorum” dedi.

“Yaptığım şey örnek olsun”
Yönetimin ücretinde indirim talebini olumlu karşılayan Ersan, “Bana indirim teklifi geldiğimde hemen kabul ettim. Ben zor durumdayken tüm Beşiktaş camiası yanımdaydı. Ben o fedakarlığı ettiysem herkese küçük bir örnek olsun. Beşiktaş’a yardımcı olmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

“Stat önemli değil”
Bu sezon nerede oynayacaklarının pek önemi olmadığını sözlerine ekleyen Ersan Gülüm, “Taraftarla birleşmemiz lazım. Nerede oynayacağımızın önemi yok. Taraftarımızla her yerde birlikte oluruz. İnönü Stadı’nın ortamı farklı. Ama nerede oynadığımızın pek önemi olacağını sanmıyorum” dedi.

“Egemen’i unutturacağım”
Fenerbahçe’ye transfer olan Egemen Korkmaz hakkında da konuşan Ersan, milli futbolcunun gittiğine üzüldüğünü söyledi ve ekledi: “Ben de geri döndüm ve çok hırslıyım. Egemen Korkmaz’ı unutturacağım.”

UĞUR BORAL KAMPA KATILDI

Beşiktaş'ın yeni transferi Uğur Boral, Siyah-beyazlı takımın Avusturya kampına katıldı.

Başarılı oyuncu Uğur Boral, bugün katıldığı Avusturya kampında öncelikle takım arkadaşları ile tanıştı. Siyah-beyazlıların, TSİ 19.30'da yapacağı antrenmana da katılacak olan Uğur Boral, yarın TSİ 14.00'de bir basın toplantısı düzenleyecek.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz