Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Egemen'den iyi haber

Ziraat Türkiye Kupası'nda 16 Ocak Pazar günü sahasında Manisaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, hazırlıklarını sürdürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana tüm futbolcular katıldı. Sakatlığı bulunan Egemen doktor kontrolünde yürüyüş yaptı.

Günü çift antrenmanla tamamlayacak olan bordo-mavililer, sabah antrenmanında ısınma hareketleri yaptıktan sonra salonda çalıştılar.

JAJA, GEÇ KALDI

Daha önce izinsiz olarak ülkesine giden ve buradan geç dönerek de tepki toplayan Jaja, sabahki antrenmana geç kaldı.

Teknik direktör Şenol Güneş ve futbolcuların kısa bir süre beklediği Jaja, antrenman sahasına gelerek çalışmaya başladı.

Teknik direktör Şenol Güneş'in neden geç kaldığını sorması üzerine Jaja, ayakkabılarını bulamadığını ve bu nedenle geciktiğini söyledi.

EGEMEN'DE MÜJDELİ HABER

Kulüp doktoru Hakan Ayaz, şu anda ciddi olarak sakatlığı bulunan tek oyuncunun Egemen olduğunu belirterek, “Egemen'in daha önce sağ dizinden yaşadığı ağrısı vardı. Onunla ilgili daha önce Almanya'da tedavi gördü. Daha sonra Antalya kampında sol alt baldırından sakatlık geçirdi. Sakatlık belli süre devam edeceği ve antrenmanlardan onu alıkoyacağı için onu fırsat bilerek diziyle ilgili tedavisi için tekrar Almanya'ya gönderildi. Tedaviye olumlu cevap veriyor. Baldırındaki sakatlığı da iyiye gidiyor. Önümüzdeki hafta içinde onu yavaş yavaş çalışmalara başlatacağız. Ondan sonra gün gün durumunu takip edeceğiz” dedi.

Ayaz, Egemen'in yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacağı yönündeki açıklamalara ilişkin olarak ise “Bir sakatlık süresinde azalma veya artma olabilir. Durumu daha hızlı ve iyi gelişmekte. Daha kısa sürede sahalara dönebileceğini düşünüyoruz” diye konuştu.

Ayaz, Antalya kampında sakatlığı bulunan Selçuk İnan'ın ise sakatlığıyla ilgili bir probleminin kalmadığını ve tüm antrenmanlara katıldığını kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz