« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Egemen: Kritik süreci atlatacağız

Trabzonspor kaptanı Egemen Korkmaz, ligde bulundukları konumun kendilerine yakışmadığının farkında olduklarını belirterek, "Bu kritik süreci en iyi şekilde atlatıp, ligde tekrar adımızdan söz ettireceğiz" dedi. Engin Baytar ise hocayla arasında hiçbir sorun olmadığını ve Trabzonspor'un başarısı için elinden geleni yaptığını söyledi.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'da, Beşiktaş maçında alınan mağlubiyetin yaraları sarılmaya devam ediyor. Ligin 13. haftasında oynayacağı Kasımpaşa maçını kazanıp yeniden bir çıkışa geçmek isteyen bordo - mavili takımda kaptan Egemen Korkmaz'da, yaşadıkları her puan kaybından önemli dersler çıkardıklarını söyledi.

Egemen, iddialı başladıkları sezonda hiç ummadıkları puan kayıpları yaşadıklarını belirterek, "Özellikle son Beşiktaş maçında o mağlubiyeti hiç hak etmemiştik. Ligde şu an bulunduğumuz konumun da bize hiç yakışmadığının farkındayız. Bu kritik süreç içerisinde en kısa zamanda, en az hasarla toparlanıp ligde tekrar adımızdan söz ettirmek istiyoruz. Bunu başaracak kadro yapısına sahibiz. Bu yüzden önümüzdeki Kasımpaşa maçına büyük önem veriyoruz" dedi.

Bu arada bir türlü Teknik Direktör Hugo Broos'un gözüne girmeyi başaramayan Engin Baytar, hocasıyla sorunu olduğu yönündeki iddiaları yalanladı. Engin, Trabzonspor'un başarısı için elinden geleni yaptığını belirterek, "Çalışmalarımı aksatmadan sürdürüyorum. Bana şans verildiğinde de bu forma için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyorum. Yedek kaldığım zamanlarda, tekrar 11'e girmem için çok daha fazla çalışmam gerektiğini biliyorum ve bu beni daha da hırslandırıyor. Şuan da zirveden biraz uzaklaşmış olabiliriz ancak hepimizin amacı bir özlemi sonlandırmak" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler