Ege Haberleri

EGE

  Ege'de Ford'un lideri Sadıkoğlu

  Ferah IŞIK / DENİZLİ, (DHA)
  05.07.2012 - 10:27 | Son Güncelleme:

  Denizli’de 65 yıldır faaliyet gösteren Sadık Şirketler Grubu bünyesindeki Sadıkoğlu Uşak Ford Yetkili Satıcısı ve Servisi, Ford Avrupa'nın 21 ülkede düzenlediği ve en büyük ödülü olan Chirman's Award (Başkanlık Ödülü) Yarışması'nda Ege Bölge Sahası'nda 2011 yılının lideri oldu.

  Beş yıldır Uşak'ta faaliyet gösteren Sadıkoğlu Ford, otomotiv sektöründe ticari ve binek araçlarda satış ve satış sonrası hizmetleri ile Ford firmasının da gözdesi oldu. Kısa sürede yakaladığı hızlı bir ivme ile Uşak ve Ege bölgesinde verdiği güven ve kaliteli hizmet ile adından söz ettiren Sadıkoğlu Ford, elde ettiği başarıları belgelendirdi. Ford Avrupa, yarışmada Türrkiye'deki 88 bayisini 4 ayrı sahaya ayırdı. Ege Bölgesi sahasından yarışmaya katılan Sadıkoğlu Ford Uşak Yetkili Satıcısı ve Servisi, bölgenin lideri seçildi.


  İsviçre'de yapılan törende ödülü alan Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgay Mersin, “Ford Avrupa'nın düzenlediği ve Chairman's Award olarak adlandırılan yarışma, 21 ülkenin kendi içinde değerlendirildiği ve her ülkeden kazananlarının ödüllendirildiği çok önemli ve prestijli bir yarışma. Yarışmada, kendi ülkelerinde bayiler büyüklüğüne göre sahalara ayrılıyor ve her saha kendi içerisinde yarışıyor. Değerlendirmeler de, bayinin satış ve satış sonrası ünitelerinin aynı anda incelenmesi, ilgili yıl içerisindeki müşteri memnuniyeti, gizli müşteri sonuçları, satış performansı ile Türkiye'den yapılan anketlere ek olarak Ford Avrupa'dan yapılan telefon anketlerine göre yapılıyor. Biz de Ege Bölgesi'nin lideri olarak sahamızın en başarılı bayisi olduk” dedi.


  Mersin, Sadık Grubu bünyesinde yer alan ve dünyaca ünlü markalar Ford, Renault, Peugeot ve Honda ile toptan akaryakıt sektöründe Opet, Shell ve Total markaları ile müşteri memnuniyeti odaklı vermiş oldukları hizmet karşısında elde ettikleri başarıların gurur verici olduğunu sözlerine ekledi.


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı