Ege Haberleri

EGE

  Egebeta yatırım odaklı büyüyor

  Hürriyet Haber
  23.09.2013 - 01:46 | Son Güncelleme:

  EGEBETA Kurucusu Gafur Alişer, Gaziemir İZDEP’te 3 bin 500 metrekare alan üzerine kurulan Otomasyon Yapı Market’in kuruluşunun ardından geçen 4 aylık süreçte üretim ve ciro hedeflerini yakaladıklarını söyledi.

  Mevcut satışlarını ve ürün gamını artırdıklarını ifade eden Alişer, bu artışla beraber İTOB Organize’de bulunan üretim tesislerinin kapasitesini de yüzde 80’e yükselttiklerini kaydetti.

  Panjur, kepenk, sineklik

  Hizmet sektöründe gerek nitelikli insan kaynağı ve gerekse teknolojik altyapıyı her zaman üst seviyede tuttuklarını belirten Gafur Alişer, yeni yatırımlarla birlikte talep ve satışların da önemli oranda yükseldiğine dikkat çekti. Sektörde 15 yıllık deneyime sahip Ürün ve Planlama Koordinatörü Osman Yaşyer’in de katılımıyla üretim hız ve kapasitesini arttırdıkları dile getiren Alişer, “Eskiden 3 günde tamamladığımız bir ürünü şimdi 24 saatte müşteriye teslim ediyoruz. Üretim hızımız ve verimliliğimiz yükseldi. Bu durum müşteriye büyük avantaj sağlıyor. Panjur, kepenk ve sineklik üretimindeki yapılanmamız devam ediyor” diye konuştu.

  Lojistikte hız kazandık

  Egebeta’nın sektörde birçok ilke imza attığını hatırlatan Gafur Alişer, “Servis hizmetleri konusunda da fark yaratıyoruz. 7 gün 24 saat, acil servis hizmeti veriyoruz. Bu amaçla Egebeta Teknik Servis’i kurduk. Türkiye genelinde 300’e yakın partner firmayla yapılanmamızı sürdürüyoruz. Her ilde ve büyük ilçelerde Egebeta markasını tüketicilerle buluşturuyoruz” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı