Ege Haberleri

  Zorlu’dan tek aday zirvesi

  Hürriyet Haber
  19.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ALTAY Yüksek Divan Kurulu Başkanı Kemal Zorlu, olağanüstü kongre öncesi adayları bir araya getirecek.

  Cuma günü başkanlık yarışında ismi geçenlerle toplantı yapacak Zorlu, birleşerek seçime camianın kabul edeceği tek adayın şemsiyesi altında girilmesi için çaba gösterecek. Siyah-beyazlılarda ortak hareket etme kararı alan Niyazi Konuşmaz, Mehmet Erdoğan ve Aslan Savaşan, Kemal Zorlu’nun yapacağı toplantıyı bekliyor.

  Açıklamada şu ifadeler yer aldı: “İki sezon önce Ahmet Taşpınar yönetimini dışarıdan destekledim. Kongre sürecinde arkadaşlarımla adaylığım için fikir birliğine vardık ve ilk adımı attık. Ancak 4 aday daha ortaya çıktı. Böyle bir süreçte 5 adaylı seçim kulübe zarar verir. Bu yüzden adaylığımızı dondurup kulübe gelecekte hizmet etme kararı aldık. Alsancak Stadı’nın kira borcunun 100 bin TL’lik kısmını yola çıktığımız arkadaşlarımızla ödeyeceğiz.”

  Adaylıktan çekildi 100 bin TL verdi

  ALTAY’da 22 Haziran’daki genel kurul öncesi adaylık başvurusunu yapan Tamer Kanböre ve arkadaşları yarıştan çekildi. Oluşumun başkan adayı olduğu öğrenilen Murat Bora Dülger, seçime girmese bile arkadaşlarıyla Alsancak Stadı’nın kira borcu için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne 100 bin TL ödeyeceğini açıkladı. Eski Başkan Ahmet Taşpınar’la da birlikte hareket eden Dülger, kararını yazılı açıklamayla bildirdi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı