Ege Haberleri

  Zor beğenenlere

  Hürriyet Haber
  25.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ŞEKER Bayramı ile yılbaşı el ele tutuştu geliyor. Hepimiz bütçemize göre, karınca kararınca yakınlarımıza, sevdiklerimize hediyeler almak, bu iki mutlu olayı birlikte kutlamak istiyoruz. Ama bir türlü çarşı pazar dolaşacak zamanımız olmadı. Kısa süreli bakınmalarda da içimize sinip, bütçemizi zorlamayacak birşeye rastlayamadık. Gelin Kültürpark'ta açılan Hediyelik Eşya Fuarı'na bir saatimizi ayıralım. Birbirinden güzel, şirin hediyelikler içinde mutlaka zevkimize göre birşey bulacağız. Kitap standları da büyüleyici.

  ÜRETEN KADININ UMUDU:

  İzmir Ev Kadınları ve Turistlik El Sanatları Derneği üyesi hanımlar evlerinde ürettikleri el emeği göznuru emeklerini değerlendirirken, diğer yanda aile bütçelerine de katkıda bulunuyor.

  ÇOCUK OYUNCAK DEMEK:

  Fuara gelen çocuklar oyuncak standlarını görünce büyüleniyor. Tıpkı Gülin-Buse Karadağ kardeşler ve Buse Başoğlu gibi. Minikler oyuncakların keyfini çıkarırken, ziyaretçiler de onları seviyor.

  ÜÇ BOYUTLU GÜZELLİK:

  Tual üzerine rolyeflerin renkli speylerle boyanarak üretildiği üç boyutlu fosforlu resimler insanları düşünmeye, hayal kurmaya ve klasik resimlerden kurtarmaya zorluyor.

  SAFRANBOLU EVLERİ:

  Beton yığınları arasında yaşamaktan bunalanlar, ahşap yapılarıyla ünlü Safranbolu evlerinin maketlerinin satıldığı standlara yoğun ilgi gösteriyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı