Ege Haberleri

  Zeytin sektöründe dev işbirliği

  Hürriyet Haber
  19.12.2014 - 01:28 | Son Güncelleme:

  Marmarabirlik’in yeni markası MB’nin dağıtım ve pazarlamasını Düzey Grubu yapacak.


  Dünyanın en büyük zeytin üreticisi Marmarabirlik yapmış olduğu çalışmalar sonucu ortaya çıkardığı siyah zeytin ve ezmesinden oluşan 25 ürün yelpazesinin bulunduğu MB Markasının dağıtım ve pazarlanması için Türkiye’nin en büyük pazarlama, satış ve dağıtım şirketlerinden biri olan Düzey Pazarlama A.Ş. ile anlaştı.

  İMZALAR ATILDI

  Marmarabirlik’in öncelikle iç piyasadaki dağıtım ve satış ağını arttırmak amacıyla geliştirdiği MB markalı ürünün dağıtımı ve pazarlama ağında yürütülen uzun süreli çalışmalar hafta sonu imzalanan iş birliği protokolu ile sonuçlandı. Marmarabirlik yeni ürünü olan MB markasını raflarda tüketici ile buluşturma görevini Türkiye’nin en büyük pazarlama, satış ve dağıtım şirketlerinden biri olan Koç Grubu bünyesindeki Düzey Pazarlama A.Ş. ‘ ye verdi.
  Marmarabirlik ile Düzey Grubu arasındaki işbirliği protokolünü içeren söz konusu anlaşmanın imzaları, hafta sonu İstanbul Pendik’te Şahsuvaroğlu Grubuna ait otelde düzenlenen ve yaklaşık 500 davetli grubunun bulunduğu görkemli bir törenle atıldı.

  Zeytin sektöründe dev işbirliği

  Törene Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, Yönetim Kurulu Üyeleri Şevket Karagöz, Mustafa İlgen, Kemal Dinç, Enis Edin ve Osman Bostancı ile Genel Müdür İbrahim Minareci başta olmak üzere, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Acar ve üst düzey yönetimi tam kadro katılırken, Düzey Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Metin Yılmaz, Genel Müdür Yardımcıları Ali Özkan, Ahmet Subaşı ve Ferit Gökmen ’ın başkanlığındaki yönetim kadrosu ile temsil edildi. İşbirliği imza töreni ile lansman toplantısında ayrıca Düzey Pazarlama A.Ş. ‘nin Türkiye genelindeki satış ve pazarlama ekibi, bayi temsilcileri ve davetliler de hazır bulundu.
  İşbirliğini içeren protokolun imzasını Marmarabirlik adına Başkan Hidamet Asa ve Genel Müdür İbrahim Minareci atarken, Düzey Pazarlama adına Genel Müdür Metin Yılmaz ile Genel Müdür Yardımcısı Ali Özkan attı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı