Ege Haberleri

  Yol, ilgi bekliyor

  Hürriyet Haber
  08.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  BUCA İZKENT'de Türk Telekom Müdürlüğü'nün önündeki 150 metrelik yol, uzun süredir yapılmayı bekliyor. Çift yönlü yolda, asfalt ekiplerinin tüm yolu yapmış olmasına rağmen, bu kadar az bir bölümün bırakılmasının nedenini anlayamadıklarını ifade eden vatandaşlar, ‘‘Çevre ışıklandırması yeterli değil. Gece geç saatlerde bu yoldan geçmeye kalkışan sürücüler, kötü bir sürprizle karşılaşıyor. Bir an önce yolun asfaltlanmasını istiyoruz'' dedi.

  POSTA KUTUSU

  KARŞIYAKA Cumhuriyet Mahallesi 6692/1 ve 6692/2 sokaklarda oturan vatandaşlar, sokak lambalarının yanmamasından şikayetçi. Uzun süredir karanlıkta olduklarını ifade eden sokak sakinleri, şimdiye kadar bir çok kez TEDAŞ'a başvuruda bulunduklarını ancak cevap alamadıklarını bildirdi.

  EVİ SU BASTI

  BAYRAKLI'da Nurettin Albayrak'ın 1617 Sokak 14 numaradaki evini su bastı. İZSU'nun taşeron firması EBKA şirketine bağlı çalışan görevliler, Albayrak'ın üst katında oturan komşusunun su saatini değiştirmek için çalışmaya başladı. Su saatini sökünce bozuk ana valften sular fışkırmaya başladı. Tazyikli suyun durdurulamaması üzerine birinci katı su bastı. İşçileri ana valfin bozuk olabileceği konusunda uyardıklarını belirten Nurettin Albayrak, ‘‘Evim bir karış suyun altında kaldı. Kış günü ne yapacağımızı şaşırdık. İZSU'ya itirazda bulunduk. Zararımın karşılanmasını istiyorum'' dedi.

  323 Sokak temizlendi

  GEÇTİĞİMİZ gün yayınlanan haberimiz üzerine Hatay 323 Sokak'daki moloz yığını kaldırıldı. Kanalizasyon çalışması nedeniyle oluşan yığını yaklaşık bir aydır kaldırmayan görevliler, haberin ardından sokağa gelerek, çalışma yaptı. Yaklaşık yarım saat süren çalışmanın ardından sokak tertemiz oldu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı