Ege Haberleri

  Yıldızlar yolda

  Hürriyet Haber
  24.05.2008 - 00:21 | Son Güncelleme:

  Teknik Direktör Levent Eriş, Burak ile Selçuk’u almak için bastıran Fenerbahçe'den paranın yanı sıra Kerim, Olcan ve Can Arat'ı, Trabzonspor'dan ise Ergin Keleş, Ferhat, Hasan Üçüncü ve Erdinç'i istedi.

  VESTEL Manisaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Burak ve Selçuk için bastıran Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan paranın yanı sıra gelecek sezon takıma katkı sağlayacak kaliteli oyuncular da almak istediklerini söyledi. Fenerbahçe'den Kerim, Olcan ve Can Arat'ı, Trabzonspor'dan ise Ergin Keleş, Ferhat, Hasan Üçüncü ve Erdinç'i talep ettiklerini dile getiren Eriş, ’’Görüşmeler sürüyor. Fenerbahçe ya da Trabzon'dan hangi futbolcuları alacağımız netleştikten sonra, diğer mevkiler için harekete geçeceğiz’’ dedi.

  İLKER'LE GÖRÜŞME YOK

  Ç.Rizeli Altan, KSK'li Şehmus, Kasımpaşalı Gökhan Caba, Ankaragücülü Tolga ile temaslarının sürdüğünü sözlerine ekleyen Eriş, Adana Demirspor kalecisi İlker'le ilgili haberlere tepki gösterdi. Ligi devam eden bir takımın futbolcusuyla görüşmenin yakışık almayacağını belirten Eriş, ’’Biz bu tür etik dışı davranışlardan yakınırken, aynı hatalara düşmeyiz. İlker'le görüşmemiz olmadı’’ dedi. Bu arada Vestel Grubu'nun sponsorluğunu sürdürmesi için önceki gün yapılan görüşme olumsuz sonuçlandı. 16 Haziran'da yapılacak genel kurulda kulübün isminin Manisaspor olarak değişmesi kesinlik kazandı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı