Ege Haberleri

  Yıldırım'dan iade-i ziyaret

  Hürriyet Haber
  27.12.2014 - 01:39 | Son Güncelleme:

  İZMİR'e gelen Ekonomi Bakan Yardımcısı Adnan Yıldırım, kısa bir süre önce kendisini Ankara'da ziyaret eden Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi'ne iade-i ziyarette bulundu.

  İzmir'den Ekonomi Bakan Yardımcılığı görevine giden Adnan Yıldırım, fırsat buldukça kente geliyor. Yıldırım, İzmir'e son gelişinde de kısa bir süre önce kendisini Ankara'da ziyaret eden TÜGİAD Ege Şubesi'ne iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette TÜGİAD Ege şubesi üyeleriyle tek, tek tanışan Yıldırım, gerek bakanlığı gerekse de Hükümet tarafından yapılan çalışmalar hakkında kısa bilgiler vererek, bu çalışmalarda TÜGİAD Ege gibi iş dünyasının içindeki sivil toplum örgütleri ile bir arada bulunmanın ve değerlendirmeler yapmanın önemini vurguladı. Yıldırım, iş dünyasındaki STK'lardan uygulanabilir ve katma değer yaratan projeler beklediklerini belirterek, TÜGİAD Ege tarafından kamuoyu tartışmasına sunulan İzmir'in Uluslararası Eğitim Merkezi olması projesine gereken desteği vereceklerini söyledi.

  TÜGİAD Ege Şube Başkanı Musa Turan 'da Yıldırım'ın kendilerine gerek Ankara'da gerekse de İzmir'de gösterdikleri yakın ilgi ve desteğe teşekkür ederek, "Sayın Bakan Yardımcımızdan hem güncel ve taze bilgileri alıyor, hem de tecrübelerinden faydalanarak İzmir ekonomisinin gelişmesi için yaptığımız ve yapacağımız çalışmalara ışık buluyoruz. Bu işbirliği ve iletişimin güzel projelere ve sonuçlara vesile olacağından eminiz" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı