Ege Haberleri

  Yeni Fiat 500X’e 5 yıldız

  Hürriyet Haber
  23.02.2015 - 10:11 | Son Güncelleme:

  Fiat’ın son mucizesi 500X Poyraz Otomotiv’de düzenlenen organizasyonda İzmirlilerle buluştu. Yeni Fiat 500X’i test etme imkanı bulan otomobil tutkunları 5 yıldız verdi.


  Fiat’ın kompakt SUV segmentinde, konforu, güvenlik özellikleri ve teknolojisiyle en yeni üyesini yakından tanıma fırsatı bulan otomobil severler etkinlik kapsamında Poyraz Otomotiv’in en cazip satın alma fırsatlarıyla ilgili detaylı bilgi imkanına sahip oldu.
  Dayanıklı ve güvenli
  Fiat’ın en çok sevilen modeli 500’den ilham alınarak geliştirilen ailenin en yeni üyesi Fiat 500X, mart ayında Türkiye pazarında satışa sunulacak. Fiat’ın tasarım merkezi Centro Stile tarafından tasarlanan, kompakt boyutları, iç ve dış malzeme kalitesi, sınıfında ilk kez kullanılan donanım özellikleri sayesinde fark oluşturacak Fiat 500X, güvenlik, dayanıklılık ve konforu özgün bir tarzla harmanlıyor.
  Zengin motor seçeneği
  Fiat 500X, standart gövde tipinde 4x2, Cross gövde tipinde ise 4x4 veya 4x2 Traction+ çekiş sistemlerine sahip versiyonlarla pazarda yerini alacak. Çevre duyarlılığından vazgeçmeden, kullanıcılarına üst düzey performans sunmak için maksimum verim sağlayan dizel ve benzinli motorlar ile donatılan Fiat 500X, Türkiye pazarında ilk etapta 1.6lt MultiJet II 120 HP dizel, 1.6 E-Torq 110 HP ve 1.4lt MultiAir 140 HP benzinli motorlarla satışa sunulacak. Daha sonra, kısa süre içerisinde, 140 HP’lik benzinli motorun çift kavrama otomatik vitesli versiyonu ve 1.4lt MultiAir 170 HP 4x4 benzinli motor seçeneği 9 ileri otomatik vitesli şekilde satışa sunularak, sınıfının en zengin motor gamına sahip model olacak.
  Fotoğraf Altı:
  Fiat’ın son mucizesi 500X, Poyraz Otomotiv’de düzenlenen organizasyonda İzmirlilerle buluştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı