Ege Haberleri

  Yaşar Birleşik Pazarlama Kahve Dünyası işbirliği

  İZMİR, (DHA)
  08.07.2015 - 01:16 | Son Güncelleme:

  ÖNDE gelen satış ve dağıtım şirketlerinden olan Yaşar Birleşik Pazarlama, dağıtım portföyüne Kahve Dünyası ürünlerini de ekledi.

  2 Bini aşkın araç filosu, 100’ün üzerinde bayisiyle Pınar ürünlerinin, 150 binin üzerinde satış noktasına satış ve dağıtımını gerçekleştiren Yaşar Birleşik Pazarlama A.Ş. (YBP), önde gelen kakao ve kahve üreticilerinden birisi olan Kahve Dünyası ile satış ve dağıtım alanında işbirliğine imza attı. Bu çerçevede; Kahve Dünyası’nın seçilmiş kahve ve çikolata ürünleri, YBP’nin satış ve dağıtım ağı aracılığıyla Türkiye’nin dört bir tarafındaki tüketicilere ulaştırılacak. Bu sayede Kahve Dünyası’nın en çok tercih edilen ürünleri artık kendi mağazaları dışında da market ve bakkallarda tüketicilerle buluşacak. İşbirliği kapsamında ilk olarak seçilmiş çikolata ürünleri ile Türk kahvesi ve hazır kahve kategorilerinin dağıtımının yapılması, ardından portföyün yıl içerisinde genişletilerek tüketicilerin yeni çikolata ve kahve çeşitleriyle tanıştırılması planlanıyor.

  Yaşar Birleşik Pazarlama Kahve Dünyası işbirliği

  İlk aşamada satışına başlanacak olan ürünler arasında, "Frutibon" ve "Bonte" markalı lezzetli ve yenilikçi ürünler yer alıyor. Portföyde yer alan diğer kategori olan kahve kategorisinde, orta ve çok kavrulmuş Türk Kahvesi seçenekleri ile kahve sevenlere damak tadına göre ürün seçme imkanı sunulurken, Damla Sakızlı Türk Kahvesi’nin yaygın dağıtımıyla tüketicinin bu sevilen aromaya büyük şehirler dışında da ulaşabilmesine imkan sağlanıyor.

  Yaşar Birleşik Pazarlama Genel Müdürü Suat Özyiğit, "Sektörünün satış noktalarına erişim kapasitesi ve hizmet yeteneği en güçlü organizasyonu olan Yaşar Birleşik Pazarlama ile kakao, kahve ve çikolata alanında yüksek kalite ve tecrübeye sahip Kahve Dünyası işbirliğinin önemli başarılar sağlayacağına inanıyoruz" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı